Belgia pokonała Francję 3:2 w Lidze Narodów siatkarek po tie-breaku
W drugim tygodniu Ligi Narodów siatkarek Belgia pokonała Francję 3:2 po zaciętym tie-breaku. Niedzielne spotkania były wyjątkowo wyrównane — żadne nie zakończyło się w trzech setach. Belgijki wyrwały zwycięstwo dopiero w decydującym, piątym secie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!