Bargiel w bazie pod Nanga Parbat – chce wjechać na nartach z 8126 m
Andrzej Bargiel dotarł do bazy pod Nanga Parbat (8126 m n.p.m.) i przygotowuje się do kolejnego wyzwania. Polak planuje wejście na szczyt bez dodatkowego tlenu, a następnie zjazd na nartach z wierzchołka. To jeden z najtrudniejszych ośmiotysięczników na świecie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!