15-latek zniknął podczas kąpieli w Wiśle przy Moście Gdańskim w Warszawie
W niedzielę przy Moście Gdańskim w Warszawie zaginął 15-letni chłopiec, który kąpał się w Wiśle z kolegą. W pewnym momencie zniknął pod wodą i nie wypłynął na powierzchnię. Policyjny śmigłowiec, straż pożarna oraz policja rzeczna prowadzą intensywne poszukiwania nastolatka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!