Tramwaj linii 3 zderzył się z autokarem w Poznaniu — 4 osoby w szpitalu
Na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Serbskiej w Poznaniu doszło do zderzenia tramwaju linii 3 z autokarem. Cztery osoby trafiły do szpitali, autokar został przesunięty o kilkanaście metrów, a tramwaj wykoleił się. Informację potwierdził podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!