Gwiazda "Smoka" o swojej śmierci w 3. sezonie: „Świetny sposób na odejście"
Jeden ze stałych aktorów serialu HBO „House of the Dragon" zabrał głos po tym, jak jego postać zginęła w premierowym odcinku 3. sezonu. Aktor określił swoje pożegnanie z serialem jako „świetny sposób na odejście" i opowiedział o ostatnich dniach na planie oraz kulminacyjnej scenie. Szczegóły dotyczące tożsamości postaci i okoliczności jej śmierci ujawnia sam zainteresowany.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!