Franek Szczyrba ma 14 lat i po raz drugi jest mistrzem świata w motocrossie
Franek Szczyrba z Polski w wieku 14 lat po raz drugi w karierze zdobył tytuł mistrza świata — pierwszy raz osiągnął to w wieku 12 lat. Wielu porównuje go już do Bartosza Zmarzlika. Ojciec Franka, Marek Szczyrba, zapowiedział niespodziewaną deklarację, chcąc „przeciąć spekulacje", i zaznaczył, że talent to tylko jeden element sukcesu — po zdobyciu tytułu rodzina wróciła po północy z zawodów, a o siódmej rano już myła motocykle.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!