Wybuch w kompleksie QatarEnergy: blisko 60 rannych, są zaginieni
W katarskim kompleksie gazowym QatarEnergy doszło do wybuchu, w wyniku którego prawie 60 osób odniosło rany, a niektórzy są zaginieni. Do wypadku doszło podczas uruchamiania instalacji, która w marcu ucierpiała w wyniku irańskiego ataku. Po incydencie gazowce pojawiły się w Cieśninie Ormuz.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!