Pociągi „Słoneczny" i „Słoneczny Bis" wracają – do Ustki i Gdyni z Warszawy
Na tory wracają letnie pociągi „Słoneczny" kursujący do Ustki oraz „Słoneczny Bis" jadący do Gdyni. Oba odjeżdżają ze stacji Warszawa Zachodnia i zatrzymują się po drodze w wielu miejscowościach. To dobra wiadomość dla warszawiaków planujących wakacyjny wyjazd nad morze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!