Apple planuje sequel "F1: The Movie" z Bruckheimerem, ale oficjalnie go nie zatwierdził
Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. usług i zdrowia, przyznał na festiwalu w Cannes, że sequel głośnego filmu „F1: The Movie" „miejmy nadzieję" powstanie we współpracy z producentem Jerrym Bruckheimerem. Apple nie wydało jeszcze oficjalnego zatwierdzenia projektu. Cue nadzoruje działalność rozrywkową Apple, w tym platformę Apple TV+.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!