Chwalińska odpada w Bad Homburg, Sznajder – rywalka Świątek – już wyeliminowana
Diana Sznajder, która w ćwierćfinale Roland Garros sensacyjnie odwróciła mecz z Aryną Sabalenką (przegrywając 3:6, 3:5), już następnego dnia przegrała z Mają Chwalińską, sklasyfikowaną niemal 100 miejsc niżej w rankingu. Na turnieju w Bad Homburg Sznajder znajdowała się w tej samej części drabinki co Iga Świątek, ale mecz z Polką nie dojdzie do skutku – Rosjanka odpadła wcześniej, przegrywając z rywalką czekającą na wygraną od marca.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!