Iran zostawił odręczny list z podziękowaniem dla Los Angeles po meczu z Belgią
Po remisie 0:0 z Belgią na SoFi Stadium irańscy piłkarze zostawili w szatni odręczną notatkę z podziękowaniem dla mieszkańców Los Angeles za gościnność. Gest spotkał się z dużym uznaniem kibiców i mediów. Mecz odbył się w niedzielę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!