Katar i Pakistan: Pierwsza runda rozmów USA–Iran w Szwajcarii zakończona, postępy w negocjacjach
Mediatorzy z Kataru i Pakistanu poinformowali, że pierwsza runda wysokiego szczebla rozmów między USA a Iranem w Szwajcarii zakończyła się wczesnym poniedziałkiem. Po niej mają nastąpić rozmowy techniczne. Wysiłki na rzecz trwałego pokoju komplikuje jednak trwający konflikt w Libanie i inne napięcia regionalne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!