Trzej senatorowie zakładają partię Nowa Polska, celując w wyborców KO
Trzech senatorów założyło nową partię o nazwie Nowa Polska, do której dołączyli samorządowcy różnego szczebla. Inicjatorzy przekonują, że chcą przyciągnąć wyborców zmęczonych "PO-PiS-em" oraz obawiających się "Polexitu". Partia ma oferować alternatywę dla zawiedzionych zwolenników Koalicji Obywatelskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!