Zostawili 37-latka bez kurtki na mrozie przy S61 — troje oskarżonych
Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała akt oskarżenia przeciwko trójce osób w związku ze śmiercią 37-latka z Łomży. W styczniową mroźną noc pozostawili go bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Ciało mężczyzny znaleziono w rowie tydzień później — zmarł z wychłodzenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!