Sikorski: Ostrzegałem Ukrainę przed inwazją w 2022 r., ale nie uwierzyli
Wicepremier i szef MSZ Radosław Sikorski ujawnił we Wrocławiu, że kilka dni przed rosyjską inwazją w lutym 2022 roku osobiście ostrzegał ukraińską delegację o nadchodzącym ataku. Ukraińcy nie uwierzyli w te ostrzeżenia. Sikorski powiedział o tym podczas Kongresu i Festiwalu Psychologicznego Re_Mind.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!