Pierwsze rozmowy USA–Iran w Szwajcarii zakończone, negocjacje trwają
W Szwajcarii zakończyła się pierwsza runda wysokiego szczebla rozmów między USA a Iranem, dotyczących trwałego zakończenia sporu o program nuklearny. Irańska delegacja chwilowo opuściła negocjacje po groźbach prezydenta Donalda Trumpa wobec Teheranu. Rozmowy odbyły się po wcześniejszym podpisaniu memorandum o porozumieniu, a rozmowy techniczne mają być kontynuowane przez resztę tygodnia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!