Industria Kielce mistrzem Polski w piłce ręcznej, obie drużyny w Lidze Mistrzów
Industria Kielce pokonała ORLEN Wisłę Płock w finale ORLEN Superligi i została mistrzem Polski w piłce ręcznej. Europejscy działacze potwierdzili, że również ORLEN Wisła Płock zagra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Obie polskie drużyny wezmą udział w edycji, która ma zapoczątkować rewolucję w rozgrywkach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!