Były piłkarz Legii przegrał majątek w kasynie, siedział w więzieniu – dziś chce wrócić do Polski
Dawna gwiazda Legii Warszawa straciła cały majątek przez hazard, a następnie trafiła do więzienia. Po wyjściu na wolność zaczął nowe życie w Toronto – pracował jako dostawca pieczywa, sprzątacz i bagażowy. Dziś były piłkarz chce wrócić do Polski i zacząć od nowa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!