Gen. Bieniek: szansa na stałą bazę USA w Polsce jest bardzo realna
Generał Mieczysław Bieniek w programie „Newsroom" Wirtualnej Polski odniósł się do starań polskiego rządu o stałą amerykańską bazę wojskową w Polsce. Podkreślił, że „ta szansa jest bardzo realna" i wyraził optymizm co do powodzenia negocjacji. Stała baza USA w Polsce byłaby istotnym wzmocnieniem wschodniej flanki NATO.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!