Evan (ex-Enhypen) debiutuje solo z EP „Ride or Die"
Evan, były członek boysbandu Enhypen, zaprezentował swój debiutancki solowy projekt zatytułowany „Ride or Die". Płyta to osobiste wyznanie artysty – opowiada o rozwoju, wątpliwościach i budowaniu własnej tożsamości muzycznej. To pierwsza zapowiedź tego, jakim solistą chce być w przyszłości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!